Categorie: Preventie Haaruitval

Vraag van Henny uit Amsterdam (48 jaar)

Hallo Hans. Ik ben een paar maanden geleden begonnen met Minoxidil vanwege mijn toegenomen haaruitval. Nu heb ik echter het idee dat mijn haaruitval meer is als eerder.

Antwoord van Hans J. Diks

Beste Henny. Dat is heel goed mogelijk. Het heeft te maken met de 3 haaruitvalfasen die door het gebruik van Minioxidil enigszins in de war worden geschopt. Kijk maar even bij een blog van mij over dit onderwerp.https://www.haarproblemen.nl/in-welke-fase-zit-jouw-haaruitval/

Meer info:https://www.haarproblemen.nl/?s=preventie


Over Haarproblemen.nl

Haarproblemen.nl is de website van de non-profit stichting Medi-Budget. Deze stichting streeft er naar om eerlijke en onafhankelijke informatie te geven over haarproblemen met als prioriteit haaruitval en haartransplantatie. De redactie is in handen van Hans J. Diks en hij wordt bijgestaan door een adviesraad met experts op ieder gebied van haarproblemen, medisch en niet-medisch. www.haarproblemen.nl/adviesraad

Hans J. Diks, internet journalist (lid NVJ)

Ervaringsexpert

“Je hebt pas recht op succes als je waarde toevoegt”(Diksy)


 

Share This