Adviesraad

Haarproblemen.nl is een onafhankelijke informatieve website op het gebied van haarproblemen.

Op www.haarproblemen.nl vind U, duidelijk gerangschikt, de meest voorkomende haarproblemen, met de daarbij behorende eerlijke, onafhankelijke informatie.

De informatie op www.haarproblemen.nl bevat geen commerciële boodschappen. Uitsluitend door er uitdrukkelijk voor te kiezen kunt U terecht bij onze sponsors.

De informatie op onze website staat onder toezicht van een adviesraad met specialisten op ieder gebied van haarproblemen, zowel medisch als niet medisch. Ook de sponsors staan onder toezicht van onze adviesraad. Dat houdt in dat de informatie die zij leveren eerst wordt bekeken op hun waarde. “Haarlemmer olie” producenten kunnen dus niet terecht op onze website.


Coördinerend redacteur en woordvoerder

Hans2

Hans J. Diks – Nederland.
hans@haarconsument.nl

 Hans J.Diks, haarconsument.nl


Expertise: Haartranspantaties

Dr. Alan Bauman – U.S.A.
alan.bauman@haarconsument.nl


Expertise: Haaruitval bij vrouwen

Prof.dr. A.Khadavi – Verenigde Staten.
alex.khadavi@haarconsument.nlp://


Expertise: Haartransplantatie bij vrouwen

 Dr. Pyra Haglund – Zweden
pyra.hugland@haarconsument.nl


Expertise: Preventie haaruitval

Drs.Machiel van der Vlis – Nederland
machiel.van.der.vlis@haarconsument.nl


Expertise: Low Level Laser / Hairlaser

David Michaels – Verenigde Staten
mailto:david.michael@haarconsument.nl


Expertise: Low Level Laser / Hairlaser

John Vincent – Verenigde Staten
john.vincent@haarconsument.nl


Expertise: Haarwerken-pruiken

Finn Waldorf – Denemarken
finn.waldorf@haarconsument.nl


Expertise: Haarwerken-pruiken

Sir Ivan Simoen – Zuid Africa
ivan.simoen@haarconsument.nl


Uitgever International Hair Journal

Chris Webb – Verenigde Staten
President International Hair Society
chris.webb@haarconsument.nl


Expertise: Haarproblemen

Jeff Donovan-Canada

MD PhD FRCPC FAAD

Jeff@haarproblemen.nl

Dr. Donovan is a US and Canadian board-certified dermatologist specializing exclusively in the treatment of hair loss. He is certified by the American Board of Dermatology and the Royal College of Physicians and Surgeons of Canada. He received his medical degree from the University of Ottawa in 2004. His post-graduate clinical training in Dermatology and PhD studies in molecular biology were conducted at the University of Toronto.



Share This